KONST / Litografier / Färgserigrafi 16364180
nr 1636 4180
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färgserigrafi, Signerad, numrerad pt, daterad -80, "En rinnande våt natur II", med dedikation, motivets mått: 48x35 cm, yttermått inklusive ram: 63x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 18:31:21
300 kr
350 kr
400 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks